Ekspert w dziedzinie zamówień publicznych, w szczególności złożonych zamówień informatycznych, członek zarządu OSKZP i zastępca redaktor naczelnej miesięcznika „Przetargi Publiczne”.

Prawnik, praktyk udzielający zamówień publicznych, członek międzyresortowej komisji orzekającej, członek Rady Programowej „Przetargi Publiczne”, były członek Rady Zamówień Publicznych, szkoleniowiec oraz wykładowca.

Radca prawny, partner w Square Tax & legal Kancelaria Prawna. Ekspert ds. prowadzenia procesów inwestycyjnych, prawa zamówień publicznych i gospodarki odpadami.

Adwokat z wieloletnią praktyką w obszarze zamówień publicznych, nauczyciel akademicki, trener i doradca wykonawców i zamawiających, pełnomocnik w postępowaniach odwoławczych przed KIO.

Członek zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, w którym odpowiada za sprawy związane z mobilnością miejską, w tym organizowanie transportu publicznego i budowę Kolei Metropolitalnej oraz zamówienia publiczne.

Pierwszy zastępca prezydenta Miasta Sosnowca, odpowiedzialny m.in. za proces udzielania zamówień publicznych.

Radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie od 2003 r.; ekspert w zakresie prawa zamówień publicznych.

Doktor nauk ekonomicznych, wieloletni pracownik samorządowy i naukowy, przewodniczący Komisji ds. Zamówień Publicznych w Śląskim Związku Gmin i Powiatów w Katowicach oraz członek Zarządu Forum Zamówień Publicznych w Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Regulskiego w Katowicach.

Kierownik Referatu Zamówień Publicznych i Funduszy Zewnętrznych w jst.

Kierownik wydziału zamówień publicznych i funduszy zewnętrznych w jednostce sektora finansów publicznych i członek zarządu OSKZP.

Radca prawny, wspólnik JMGJ Kancelaria prawna, specjalizuje się w prawie zamówień publicznych. Reprezentuje wykonawców i zamawiających przed KIO, sądem okręgowym i w postępowaniu mediacyjnym.

Radca prawny, doktor nauk prawnych, partner w Kancelarii Radców Prawnych Czerniak Hemerling sp. p. Wieloletni praktyk i ekspert ds. zamówień publicznych; szkoleniowiec i autor artykułów z zakresu zamówień publicznych. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych.